İlan Ver Gitsin, Güncel Seri ilanlar, Seri İlan Sitesi, Bedava ilanlar, Ücretsiz İlanlar, İlan Arama, İlan Bulma, İlan Verme Sitesi, İkinci El İlanlar

İKİNCİ EL EŞYA PAZARI, TIKLA 2. EL EŞYA AL SAT

Bookmark and Share
Servisi

Ücretsiz İlan Ekle | Yeni Seri İlanlar | Sahibinden | Mağazadan | Emlakçıdan | Sıfır | İkinci El | Bölgesel İlanlar |
 Şehir    İlan Kategorisi    Kimden    İlan Durumu    

İlan No : 125112

Ankara flür yan flüt dersi ankara

İlan Detayları


İlan Tarihi : 25/08/2016
İlan Durumu : Sıfır
Kimden : Sahibinden
Fiyat : 220 YTL
Semt : kolej ->> Diğer  kolej ilanları
İl (Şehir) : Ankara
Kategorisi : Müzik Aletleri

İlan Sahibi İletişim Bilgileri

Adı Soyadı : İlan Sahibi
Telefonu :
Cep Telefonu :


İlan Özellikleri


FLÜT DERSİ – KURSU – YAN FLÜT DERSLERİ
ANKARA
PROFESYONEL EĞİTMENLERİMİZLE FLÜT DERSLERİMİZ DEVAM ETMEKTEDİR
LİBYA CAD. 10/C-D-E KOLEJ KIZILAY
0312.432 13 08//0555.630 03 02

FLÜT DERSLERİ – YAN FLÜT KURSLARI -ANKARA
Profesyonel veya hobi amaçlı flüt dersi almak isteyen - gençler, yetişkinler ve çocuklar için oluşturulmuş sınıflar ve özel ders imkânlarıyla Ankara'da müzik severlere hizmet vermekteyiz.
Alanlarında uzman eğitmenlerimizle işlenen flüt derslerimiz, haftada bir saat birebir-özel- dersten oluşmaktadır. Çalışma gün ve saatleri öğrencilerimizin ve stüdyomuzun uygunluğuna göre programlanmaktadır.
Flüt eğitimi veren stüdyomuz, gelişen teknikler doğrultusunda kendini yenileyen eğitim programlarıyla, geleneksel kültürle biçimlenmiş çalgı tekniklerini ve eğitim yöntemlerini, günümüz anlayış ve biçimlerine uyarlayıp - yorumlayarak günümüz müziğine ve eğitimine bakmaktadır.
Enstrüman çalabilmek için bir yaş sınırı olmadığına ve kulağın eğitilerek gelişebileceğine inanan eğitim felsefemizle her yaştan müzik sever kurslarımıza katılabilmektedir.

Ders programlarımız ve her türlü sorularınız için adres ve telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.
0312.432 13 08 // 0555.630 03 02
www.ankanom.com // www.ankanom.com.tr
FLÜT DERS PROGRAMLARIMIZ
Flüt derslerimiz, doğru tutuş ile birlikte dudak pozisyonlarına ve ağızlığa hâkimiyet kazanma çalışmalarıyla başlar.
Doğru ses ve üfleme tekniklerinin oturtulmasının ardından, enstrümanda pozisyonlar, klavyenin yapısı ve gamlar öğretilmektedir.
Doğru dudak pozisyonunun oturtulması için uzun sesler, bağlı-dilli etütler, kromatik aralıklar ve ilgili gamlar çalışılmaktadır.
Her derste yeni bir konunun işlendiği eğitim müfredatımız, öğrencilerimizin sıkılmadan, eğlenerek öğrenebilecekleri, bu konuda yeterli formasyano sahip eğitmenlerimizce işlenmektedir.
Çalmak istediğiniz tarza yönelik değişken olabilen türler (klasik, pop, caz, latin vb.) ve çalmak istediğiniz enstrümana (Piccolo, Standart (Orkestra flütü),Alto flüt, Bas flüt) yönelik her türlü soru ve görüşleriniz için bize ulaşabilirsiniz.
Stüdyomuz Hakkında,
Bölge olarak şehir merkezinin kalabalığından uzak aynı zamanda şehrin merkezinde konumlanmaktayız. Sekiz adet stüdyo ve kafeden oluşan Ankanom, 300 m2 kapalı alan ve 80m2 bahçe alanına sahiptir. Araç park yerimiz mevcuttur.
Molalarınız ve ders aralarında dünyanın seçkin kahve çekirdekleriyle hazırlanmış kahveleri bulabileceğiniz stüdyo kafemiz özel menülerimizle hizmet vermektedir.
Haftanın belirli günleri kafemizde düzenlediğimiz müzik etkinliklerinde belirli bir seviyeye gelmiş öğrencilerimiz performans sergilemekte, müzisyen dostlarımızla oluşturduğumuz gruplar sahne almaktadır.
...Günlük yaşamın stresinden arınmak, sevdiğiniz bu enstrümanların eğitimini almak ve birlikte müzik yapmanın keyfine varmak için bizi arayınız...

İletişim:
Libya Caddesi 10/C-D-E Kolej/Kızılay - ANKARA
Tel: 0312.432 13 08 //0555.630 03 02

Web : www.ankanom.com // www.ankanom.com.tr
E-mail :info@ankanom.com

SORU VE GÖRÜŞLERİNİZ İÇİN İLETİŞİM ADRESİMİZ,
Libya Caddesi 10/C-D-E Kolej/Kızılay - ANKARA
Tel: 0312.432 13 08 //0555.630 03 02

www.ankanom.com // www.ankanom.com.tr
E-mail :info@ankanom.com

Etiket:flüt dersi ankara,flüt kursu ankara,flüt dersi,flüt kursu,yan flüt dersi,yan flüt kursu,yan flüt dersi ankara,yan flüt kursu ankara,ankarada flüt eğitimi,Flüt dersi,flüt kursu,flüt eğitimi,trompet dersi,trompet kursu,trompet eğitimi,trombon dersi,trombon kursu,trombon eğitimi,ankara,flüt dersi ankara,flüt kursu ankara,flüt dersi,flüt kursu,yan flüt dersi ankara,yan flüt kursu ankara,flüt dersleri,flüt kursları,ankarada flüt eğitimi,ankarada yan flüt dersi,ankarada yan flüt kursu,fülüt dersi,fülüt kursu,ankarada fülüt dersi,ankarada fülüt kursu,ankara flüt kursu,ankara flüt ders,flüt dersleri ankara,flüt kursları ankara,

flüt dersi ankara | dersler flüt yan flüt | yan flüt | dersler yan flüt | ankanom yan flüt | ders yan flüt | flütler ve dersler | ankara flüt dersleri | kurs dersler ankanom |

ilanvergitsin.com' da yayınlanan ilanlar ilanverenin sorumluluğunda olup ilanvergitsin.com ilanların eksik, yanıltıcı veya hatalı olmasından hiçbir şekilde sorumlu değildir.Sektörel Firma Rehberi, Ücretsiz Firmanızı Ekleyiniz

2 El Araba İlanları, Ücretsiz Satılık Otomobil İlanı Ver

  Üye Girişi  
Üye ol!
  Faydalı Araçlar -Döviz Kurları
-Bankalar
-Otomobil Siteleri

  Üyelikler


  İstatistikler

Toplam Verilmiş İlan

125671

Toplam Aktif İlan
432
Onay Bekleyen
2


Güncel ilanlar | Sahibinden İlanları | Emlakçı İlanları | Mağaza İlanlar | En Çok İlgi Çeken Seri İlanlar | Site Haritası

Bu siteye üye olanlar Üyelik Sözleşmesi'ni okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

Copyright © 2007 www.ilanvergitsin.com. Tüm Hakları Saklıdır.

Güncel İlanlar, Seri İlanlar Rehberi, İkinci El Seri İlanlar, Ücretsiz İlanlar Rehberi, Bedava İlan Portalı

Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Eşya, Giyim, Hizmet, Servis İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi ikinci el fiyatları


Bugün 19 Ocak 2017, Perşembe Saat şuanda 13:53:47